| Criss_1252 a întrebat:

Îmi poate spune cineva când va fi mai exact Black Friday? Știu ca deja au început sa bage reduceri sub numele asta. Dar pe mine mă interesează ziua aia, "cea mare". Va rog!
Mă interesează mai mult la Altex deoarce vreau să-mi achiziționez un sistem pc nou.
Va mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Ana9999 a răspuns:

De fapt Black Friday in adevaratul sens al cuvantului este pe 25 noiembrie si unele magazine inca respecta asta, insa majoritatea magazinelor din tara au Black Friday pe 18 noiembrie. Cei de la Altex au anuntat ca toata luna noiembrie va fi cu reduceri, insa zilele mai culminante ar fi 18 si 25 noiembrie. Te sfatuiesc sa faci comparatii de preturi si cu alte magazine, ca exemplu eMag (care are Black Friday pe 18 din cate stiu eu) ca sa fii sigur ca ai pretul cel mai bun.

1 răspuns:
| Lansareinfo a răspuns:

Buna,

Black Friday are loc pe 18 noiembrie. Poti consulta lista completa cu magazine chiar aici: http://lansare.info/lista-magazine-participante-black-friday-romania-2016/.