| Denis47864338943 a întrebat:

Salutari. Cand este mai exact black friday pe altex? Adica astazi sunt cele mai mari reduceri din aceasta peeioada?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cand vrea emagul. Anul asta a vrut sa fie azi.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ei anul asta nu cred ca au o data anume sa zici ca in ziua aia reduc preturile la majoritatea produselor. Ei merg pe reducerea acestora o perioada mai mare de timp, cum este acum. Deci urmareste produsele in aceste zile (respectiv saptamani), desi probabil sa nu le reduca mai mult ca acum.

| Dismally a răspuns:

Pe Altex a inceput de mult. Da, asta este maximul de reduceri de care sunt capabili laughing Verifica istoria preturilor la produsele care te intereseaza, altfel te poti trezi cu surpriza de a-l cumpara mai scump decat pretul neredus...

| Sekim a răspuns:

Asta depinde de fiecare magazin. Spre exemplu, site ul elefant.ro tine Black Friday decat pe 15 din cate am inteles si nici macar nu e vineri pe 15. Fiecare site are ideile lor de marketing si pot sa faca Black Friday toata luna doar ca sa vanda ceva. In mod normal, *s-ar putea sa ma insel, dar asa tin minte din anii trecuti* Black Friday e pe 27 noiembrie peste tot in lume. Black Friday actuale pe diverse site sunt doar inceputul si multi pica in plasa cumparand acum produse cu pretul ridicat dar cu tag -50% rolling on the floor.