| Sqezy a întrebat:

Buna seara TPU,
Am si eu o intrebare
Site-ul sportselect.ro este legit? Mi-am comandat si eu niste Air Force 1 si vreau s-a stiu daca e Teapa sau Originali

Multumesc

3 răspunsuri:
| Dannnnii a răspuns:

La 550 gasesti AF1 peste tot, cel mai probabil legit.

| pnClaudiu a răspuns:

Eu doar ce am dat o comanda de niste adidasi de la acesti sportselect.ro si am primit ce trebuie. Sa nu mai spun ca am comandat aceeasi pereche de la alte 3 magazine, care cica ar fi legit, fiind si parteneri eMAG, si toate au fost cu probleme. Comanda mi-a venit in 2 zile lucratoare. Ambii adidasi sunt in stare perfecta si au marimea corespunzatoare. Am mai gasit cateva pareri, spuneau ca ei iau direct din magazin (care e in Craiova) si sunt foarte multumiti.

| CataLinCataCata a răspuns:

Incearca si pe www.sportmag.ro
Au produse originale 100% si preturi ok.