| lifeForJesus a întrebat:

Știe cineva unde pot găsi tricouri creștine personalizate? Mulțumesc!

8 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Pentru cunostiintele mele generale, cum este acela un tricou crestin? Cu desene bisericesti pe el? Cu citate din biblie? Sfintit la cinestie ce manastire? Cum este?!? (Personalizat stiu ce inseamna! Sa scrie numele tau pe el sau sa fie imprimata poza ta! Nu?)

| Poinsettia a răspuns:

Poti cauta la tine in oras intreprinderi care personalizeaza tricouri, si-ti personalizezi tricourile cum vrei.

| luiza a răspuns:

Nu exista asa ceva la noi, dar poti sa-ti personalizezi tricoul la firmele care executa desene pe tricouri. Duci desenul care il vrei si ei ti-l imprima pe tricou.

| PersonalizareOnline a răspuns:

Puteti incerca la http://imprimareonline.ro/
personalizari de calitate cu textele sau pozele dumneavoastra

| ydaddy a răspuns:

Www.crossmark.ro e cel mai mare magazin din Romania cu tricouri crestine si accesorii pentru baieti si fete.

| Cadouri_Tricouri_1987 a răspuns:

Buna, te putem ajuta noi. Viziteaza-ne si contacteaza-ne pe www.originalprint.ro.