| EuSiRestuLumii a întrebat:

Salut, stie cineva daca in Tulcea sunt magazine care fac tricouri personalizate? daca da unde... Funda

Răspuns Câştigător
| Th3RiP a răspuns:

Auzi ca asa poti sa iti faci tu mai multe si fix cum iti place... deci ai nevoie de o imprimanta, cumperi hartie speciala de transfer, pui poza pe hartia aia speciala de transfer cu ajutorul imprimantei, te duci o pui pe tricou si o calci cu fierul de calcat o lasi cam 30 secunde si dupa aia o iei si sa imprimatwinking