| Canndii a întrebat:

Bună TPU.
Am comandat vineri un parfum de pe elefant, trebuia sa ajungă sâmbătă, așa scria pe site când am făcut comanda, apoi, ieri spunea că astăzi, ei bine, am intrat pe site și scrie "Colet in pregatire".
Când naiba o să ajungă?

Răspuns Câştigător
| Eduard619 a răspuns:

Cel mai probabil trebuia sa ajunga luni daca nu miercuri maxim.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Merge unul mai sarac, dar care are multi in familie, sa le cumpere ceva de mancare.
La articole cu pret redus vede "Conserva de elefant transat bucati", 5 Kg cutia, 3 dolari.
Fericit, cumpara unul si o duce acasa fericit.
Cand deschide conserva: "Fssssss" - cutia e goala!
Enervat foc, duce cutia inapoi la magazin, unde primeste raspunsul:
"- Ne pare foarte rau, se pare ca ati nimerit tocmai gaura dorsala a animalului..."

| Adry05 a răspuns:

Nu se fac livrari sambata. Pana vinerea asta ajunge.