| Spucii a întrebat:

Am dat o comanda de pe Garage Store acum 6 zile si de atunci am primit doar un email de verificare iar in dreapta produselor scria in curs de achiziție, oare o sa mai dureze mult pana ar putea ajunge coletul?

Răspuns Câştigător
| randomdata a răspuns:

Poti sa le dai un email sa ii intrebi. info@garagestore.ro

1 răspuns:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Produsele respective nu sunt la ei, ci ei le asteapta sa ajunga de la furnizor. In mod normal nu ar trebui sa dureze mai mult de 2-3 zile, dar daca ai luat chestii mai rare, e posibil ca si furnizorul sa nu le aiba in stoc si sa trebuiasca sa le comande de afara, caz in care e posibil sa dureze si o saptamana-doua.