| Deliaa94 a întrebat:

as avea nevoie de o parere, de unde as putea sa imi cumpăr un telefon? Aceste magazine online oare as putea avea incredere? Sau este mai bine sa il cumpăr direct din magazin. Tin sa mentionez ca este vorba de un iphone 6s plus care nu stiu daca as putea sa-l cumpăr de pe net? Multumesc.

7 răspunsuri:
| Legion7X a răspuns:

La aprecierea ta cum crezi că-i mai ușor

| cristi28122000 a răspuns:

De ce sa nu ai incredere in magazinele online, e aceeasi chestie daca cumperi de pe net(iti recomand un site bun nu chiar orice, gen eMAG, altex etc...)doar ca online dureaza ceva mai mult

| ionutborcea a răspuns:

Dacă vrei să îți ei un telefon de pe net eu îți recomand altex e cel mai sigur şi popular coletul va ajunge la tine în maxim 1 lună deoarece depinde de câte telefoane au în stoc ear dacă ei țeapă poți să îi dai în judecată să ceri despăgubire cu facutra şi vei primi o sumă de bani adică mulții =)

| AnDrEi571 a răspuns:

Dar poti sa faci de la eMAG, mediagalxy, altex si sa dai bani cand vine curierul la tine acasa

| RalucaZaharia a răspuns:

In Altex ai reducere daca il rezervi online. Nu stiu exact procedura, dar cand mi-am luat telefonul am avut 200 lei reducere datorita acestei chichițe.

| Adry05 a răspuns:

Cel.ro, eMAG, evomag, altex sunt ok, verificate de mine.