| BossKlauX2015 a întrebat:

De unde pot gasi un tricou sau echipament cu FCSB (Steaua), sezon 2017-2018 fake dar sa arate ca cel original, cine da 600 de lei pe un tricou? Si alea cu barca sau real sunt mai ieftine. In fine, in Spania, Turcia, Bulgaria gasesti prin bazar haine fake de la orice firma foarte faine, dar in Romania unde pot gasi sau pe internet?

5 răspunsuri:
| Rihhana1 a răspuns:

Incearca pe Olx.

| BossKlauX2015 explică (pentru RobertMoon):

Ala e 600 de lei rolling on the floor, nu dau atat

| RobertMoon a răspuns (pentru BossKlauX2015):

Daca te uitai bine vedeai ca e unul original si unul replica la 200 si cevawinking

| BossKlauX2015 explică (pentru RobertMoon):

Am fost destul de clar. vreau ceva ca in bazar care arata exact ca oroginalul...