| Radu_Traian_1992 a întrebat:

Este un concurs la Deichmann in care puteti castiga un iphone 8. Daca vrea cineva sa se retraga din concurs ce trebuie sa faca?

Răspuns Câştigător
| 1234utilizator a răspuns:

Eu unul ti-as recomanda sa le trimiti un e-mail la relatii cu clientii (nu am putut gasi pe site-ul lor, dar e imposibil sa nu aiba asa ceva fiindca sunt o companie destul de mare) sau mai simplu sa ii suni la numarul de telefon luat tot de pe website 0800 800 315 si sa le spui ca nu mai vrei sa participi.

1 răspuns:
| Radu_Traian_1992 explică (pentru 1234utilizator):

Am gasit. La mesajul care ți-l trimite ei pentru acceptare, daca dai jos de tot scrie: daca doriti sa va retrageti faceti click aici. Dai acolo si scrie ca te-ai dezabonat. Multumesc!?