| Black1800 a întrebat:

stie cineva sa imi spuna niste magazine de haine online, cu haine dragute, la un pret acceptabil si marimile sa nu fie gresite (de ex: sa comand S si cand primesc haina sa imi vina de parca ar fi M). Dau FUNDA! happy

3 răspunsuri:
| DiaconitaBianca a răspuns:

Ai putea cauta pe Zenda.Ro chiar e bun si eu am comandat de pe el il poti incerca daca vrei.

| frostxtq a răspuns:

Http://www.wildfashion.ro/

Preturi accesibile, haine foarte dragute.

| dianabaumli a răspuns:

Magazinul de hainute www.famevogue.ro te ajuta sa alegi bluzele, blugii in functie de dimensiunile prezentate in descriere...un mare ajutor.:)