| Craciun_Maria-Alexandra_1985 a întrebat:

Buna TPU stiti o cale prin care as putea sa imi comand lucruri din Romania si sa bina in Anglia si sa nu ma coste asa mult transportul...

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Pana acum nu am gasit vreun site din Romania sa livreze in strainatate, eu iti recomand daca ai parintii, matusi sau orice alta ruda in Romania sa dai comanda pe numele lor, sa iti plateasca ei si apoi le dai tu suma prin cont ori western union.
Gasesti haine si pe amazon.co.uk la preturi destule de bune ori pe ebay.com selectand inainte tara de unde vrei sa fie livrate, poate sa fie din Germania, Olanda, Franta etc... la preturi convenabile.
Eu locuiesc in Germania si mereu am facut in numele mamei si apoi ea cand mi-a facut un pachet mai consistent mi-a pus si hainutele comandate de pe internet.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, rogi o matusa sa le cumpere din Romania si sa ti le trimita in Anglia!