| Transofit a întrebat:

As vrea sa imi comand o husa de pe amazon UK (Anglia ), oare cat o sa coste transportul?

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Lasa link-ul aici sau uita-te cu atentie, scrie undeva in dreapta sau jos (de obicei) Shipping, si scrie acolo transportul, poate fi si gratis, poate costa doar cativa euro.

| Servicetel a răspuns:

Mai bine iti comanzi dupa alliexpress sunt multe produse cu transport gratuit. Dureaza intre 15-30 de zile pana iti ajunge coletul prin posta.

| Transofit explică:

Este o husa 3d Lilo And Stich Albastra pentru Lg Optimus L7, nu pot sa las link pentru ca intru de oe telefon, sunt mai multe huse de genul dar eu am pus ochii pe cea de 4͵59 sau 5, 99 nu mai stiu sigur Funda pentru cine imi zice pretul ^ͺ^

| rari13 a răspuns:

Mai mult de 60 de lei