| Copila2016 a întrebat:

URGENT! Vreau sa cumpar de pe Amazon acest produs: Leap Motion link:
https://www.amazon.com/gp/product/B00E3CP9UM/
Si vreau cateva intrebari sa va zic

1. Cam cat ar costa cu tot cu transport ( In lei ) pana in Bucuresti sector 5
2. Cat de repede ar veni?
3. Cum il cumpar cu Paypal?
4. Este de incredere site-ul?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

1. Prețul e cel care scrie acolo: $72.98 + $31.72 Shipping & Import Fees Deposit to Romania. Calculezi la cursul USD / RON din ziua plății. ( azi: 1 USD = 4. 0942798057 RON, adică plătești 428, 67 lei sau cu varianta de trimitere prioritară - 522, 88 lei).
2. Dacă alegi AmazonGlobal Expedited Shipping — vine în intervalul marți, Jan. 23 - marți, Jan. 30; cu AmazonGlobal Priority Shipping — cândva între vineri, Jan. 12 - marți, Jan. 16
3. Simplu. Doar că nu ai aici și varianta asta, doar cu card.
4. Printre cele mai bune.