| teemo2000 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o friteuza, dar nu stiu stiu care este diferenta intre ele. In functie de ce sa caut una? Aveti niste sugestii, de pe Emag sau Altex?

Răspuns Câştigător
| fanhhro a răspuns:

Ai mei folosesc asta:
http://bit.ly/2kT1X1Q. Am inteles ca-i raport calitate-pret destul de bun.

1 răspuns:
| cezar003 a răspuns:

Eu unul as alege o coafeza, dar ma rog acum fiecare pasare in limba ei moare si gusturile nu se discuta, ia-o si tu pe aia mai ieftina...o marca buna ar fi Moulinex si chiar sau BOSCH, acolo insa discutam despre o afacere care costa, dar si ofera