| PsyhoChild a întrebat:

Buna TPU.
Vreau sa-mi cumpar o consola portabila cu joc pokemon pe ea si nu stiu de unde sa cumpar. Vreau sa fie ceva ieftin ~150-200 lei.
Ma puteti ajuta cu niste linkuri? Poate fi si din strainatate.Consola nu e musai sa fie noua.

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

In functie de ce joc vrei sa joci (din seria pokemon evident) iti poti instala un emulator pe telefon si poti juca linistit.

| Dismally a răspuns:

Poti sa-ti iei un Nintendo DS, sunt destul de ieftine acum. Eventual unul modat si poti baga pe el toate jocurile pokemon si ce te mai intereseaza. Cauta si tu pe site-urile cu anunturi.