| Angel_6185 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar telefon mobil pina la 200$. Imi puteti recomanda ceva? Dau funditawinking

Răspuns Câştigător
| KaterinaPetrova a răspuns:

MIE IMI place LG t310 :d sau Nokia din astea touch and type.insa LG-ul ala imi plc mult laughinglove struck sas tii ca nu merita sa dai o gramada de bani pe un telefonwinking se demodeaza si o sa iti para rau.sau ti se strica sau nu stiu. daca ma crezi eu nici nu am telefon cu camera.laughing pentru ca nu-mi plc.da inainte eram ff obsedata de telefoanele super.cand a apaurt acel Nokia n73 mi l-am cumpart numaidecat. vreo 15 millaughing)oh go on nu mai avea nimeni din oras si toti erau incantati de el.insa dupa ceva timp mi s-a stricat si camera si s-a virusat nu stiu vaide capu lui.am avut si n95 la vremea lui adica dala original de 25 d millaughing dupa 2 ani s-a dus draculoh go on dupa aceea casunasem pe n97 laughing) dar nu meritawinking ai multe chestii ce poti face cu banii mai ales ca acum este vara iti poti lua haine te poti duce intr-o mini vacanta.nu stiu tongue treaba ta:*** fundoi?

6 răspunsuri:
| iuly_9604 a răspuns:

Ti-as recomanda: Nokia E71 sau Smart Phone

| ColorfullButterfly a răspuns:

200 de lei sau 200 dolari(500 lei)? pana in 200 dolair iti iei un LG GT 505 ori LG GT 405 sau un LG Cookie Fesh sau un BlacKBerry 8520...pana in 200 de lei un LG Kp260... Sper ca te-am ajutat.

| iliii03 a răspuns:

Buna!
- Samsung star
-Nokia e71
-Samsung corby
-Samsung s3350

| eXtreme21 a răspuns:

Salut! Ti-as recomada un Nokia C5 deoarece Nokia sunt dupa parerea mea cele mai rezistente telefoane, iar C5-ul este un telefon compatibil cu o gama larga de aplicatii existente! In acelasi timp Nokia C5 este si un telefon foarte elegant! Documenteaza-te si ai sa vezi! Sper ca ti-a fost de ajutor!

| BubulinaaaMaah a răspuns:

Cumpara-ti mai bine un HTC Desire sau un i-phone Apple dar de ce nu si un Samsung Galaxy

| BlackPuma a răspuns:

Samsung 5230