| Larisukaaa a întrebat:

Vreau sa cumpar niste casti de la ALTEX dar nu sunt in magazinul din orasul meu.A vrea sa stiu daca pot comanda produsul sa vina in magazin, astfel sa nu mai platesc taxe de transport.Mersi anticipat!

3 răspunsuri:
| InVisible99 a răspuns:

Nu poti, in magazin doar poti rezerva, adica presupune ca in magazin ar fi deja si tu il rezervi pana mergi sa-l ridici, dar daca comanzi mai mult de 150 ai livrare gratuita sau in orice caz transportul e doar 10RON si ti le aduce acasa. Zic ca merita 10 ron decat sa-ti bati capul aiurea prin magazine.

| Canndii a răspuns:

Mai bine comanzi de pe net sa îți vina acasă prin curier decât sa te duci tu la magazin.
Iar dacă căștile sunt de exemplu... 5 lei și livrarea 10-12, mai bine le rezervi in magazinwinking
Bafta.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da. Poti comanda la acel magazin si ei ti-l vor aduce. Asa procedeaza toate magazinele mari.