| aliceandreea11 a întrebat:

Vreau sa imi dau comanda de la pull and bear si comanda sa imi vina in magazin, astfel evitând alte taxe. Pot sa plătesc cash in aces caz sau trebui sa plătesc cu cardul?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buuuna... nu, nu se poate face plata decat prin card (Visa, Visa Electron, Mastercard). Asta e valabil pentru orice comanda de pe site-urile marcilor detinute de compania Inditex.
Aceeasi intrebare am avut-o si eu in legatura cu o comanda online de la Bershka. I-am sunat pe cei de acolo si mi s-a spus ca nu accepta comenzi telefonice, iar comanda este confirmata numai dupa ce plata este efectuata.
Succes!