| Deeeia a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un laptop... Niste ideei? Cele mai bune ideei primesc

Răspuns Câştigător
| Gentiana a răspuns:

Uite aici si iti alegi tu cel mai bun si cel mai ieftin:http://www.emag.ro/notebook_laptop

11 răspunsuri:
| ThePoet a răspuns:

HP Compaq Presario... check this out:
http://www.novashop.ro/......8771.html/

| crazygirlyo a răspuns:

Ti-as recomanda sa iti iei unul de la o firma cunoscuta pentru ca sunt cele mai bune si chiar daca sunt un pic mai scumpe merita iti recomand ceva de a toshiba, fujitsu siemens si hp care cu siguranta te vor tine destul de mult timp! fundita?

| xtina a răspuns:

Eu am Acer. Poti sa te uiti pe google, la laptopuri!
Vezi si tu: Apple, FujitsuSiemens, Acer, Hp, Samsung, Toshiba... etc.

| AdiSR a răspuns:

Sony Vaio

| Wavey a răspuns:

Alienware...sunt cele mai tari si la 40 de mil iti ei unul destul de bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.emag.ro/......--pGR649EA

Dasta am eu. e extra bun. te asigur in am de 3 ani. si acum ma bazez pe el. e simplu si ieftin
. Pentru mine e ideal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am ACER Aspire 5735-644G50Mn si sunt foarte multumita de el!

| LionDen a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/......4200-2ghz/ il recomand il am si eu acasa...la un pret de 2200 de RON mi se pare cel mai accesibil Procesor Intel Dual Core de frecventza 2000mhz fsb 800 placa video ati radeon hd4330 4gb ram cu frecventa de 1033 e cea mai buna alegere. zic eu si magazinul e de incredere.si pot fi facute si cumparaturi in rate so.

| Michael Imola Jackson a răspuns:

Buna eu am cumparat lapotop. Cele mai bune firme suntbig grinell si Mac.
Si costa 24 de milioane si sa mentionez indiferent ce laptop cumperi trebuie sa-l duci ca sa puna programe in el si astea costa in jur de 15 milioane.NOroc ca mie mi-a facut un prieten.Succes!