| lexyya a întrebat:

vreau si eu cateva ideei de cadouri de Valentay`s day pentru prietenul meu.Multsumesc, cele mai bune primesc funda!

Răspuns Câştigător
| misterygirl a răspuns:

Heyyyyyyy! sa va tina iubirea! uite cateva idei: 1. poti sai cumperi o cutie de bomboane (poate chiar in forma de inimioara) sa o desigilezi si sa pui inauntru un bilet unde sa scrii ce simti, si apoi sa va bucurati impreuna de bombonici
2. Orice din seria de cadouri "clasice": un parfum, ochelari de soare, telefon mobil, un joc lego, ceas, mp3 player, o perna personalizata.
3.Lantisor personalizat:
a) Fie cu numele voastre gravate pe o inimioara
b) Fie inimoara deja existenta, care se rupe in doua, si fiecare dintre voi va purta cate o jumatate.
3.Cadouri legate de hobby-uri.
4. Cadouri legate de muzica. Poti depasi faza CD-urilor cu artistul preferat si poti incerca de exemplu bilete la concertul unei trupe sau solist care stii ca ii place.
4.Cadouri culinare. (daca te pricepi)
succes si sa fii iubita!
fundita?!

| lexyya explică (pentru misterygirl):

Mersi frumos:*

| lexyya explică (pentru misterygirl):

Multumesc pentru raspuns!

5 răspunsuri:
| Valeria_Micleuşanu_1993 a răspuns:

Un ingeras,fa un videoclip cu imagini faine,romantice,scrie cuvinte dulci in el,ametitoare,se poate si o poza mare in rama cu ambii, un tricou cu voi doi, sau chiar poti sa coci un tort pentru el.
bafta!
http://valeriamicleusanu.blogspot.com/

| lexyya explică:

De valentine`s day*