| Rebeca2003 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un jurnal, dar vreau sa aiba foi fara linii ca sa pot desena in el.Va rog imi puteti spune de unde pot cumpara si online?

Răspuns Câştigător
| OoBunnyoO a răspuns:

Te poti uita in orice supermarket, librarie ori papetarie. Un magazin specializat este Diverta, de exemplu.
Insa daca te vei uita in toate magazinele astea la caiete, este imposibil sa nu gasesti unu fara linii.
Poate nu vei gasi jurnal asa cum sunt ele in filme si in desen, poate vei gasi un caiet normal, insa il poti decora cum iti doresti tu, daca este un caiet simplu fara linii.

1 răspuns:
| idonttgiveafuck a răspuns:

Intra pe http://www.flametreepublishing.com, iar la sectiunea NOTEBOOKS AND JOURNALS gasesti ceva cu sketch..au niste jurnale incredibileee