| ioanaioaioanagabrielaioanaioa a întrebat:

Nu stie cineva un jurnal ca si al violettei daca vreau sa mi-l cumpar jurnalul este gol adica are foi albe sau cu linii sau cum este:* va rog dau Funda Va multumescc anticipat

Răspuns Câştigător
| DenisukPuyuc a răspuns:

Buna eu am vazut la o colega jurnal ca si al Violettei! Are foi albe. dar colega mea a lineat trei coli pentru a scrie.
Sper ca te-am putut ajuta!
Funda? :*

| 夢想家兩次 a răspuns (pentru DenisukPuyuc):

Era mai fain daca nu era gol

4 răspunsuri:
| мαrrýиєlα a răspuns:

Buna!
+ cauta la chioscurile de ziare; mie nu prea imi place ideea asta eu pur si simplu mi-am luat o agenda de la librarie si in loc sa scrie,, Violetta " sa scrie numele meu si mi-am accesorizato cum am vrut eu!
Pa-pa!

| cosminamereu a răspuns:

Pe 30 iulie a fost lansat jurnalul Violetei, si are si cateva poze cu ea inauntru. Nu stiu cum e in interior, dar e fix la fel.

| patriv a răspuns:

Incearca la chioscurile de ziare, acolo sunt, pana in 20 de lei.