| CrazzzyA a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un laptop, dar trebuie sa ma incadrez in 200 euro. Ma poate ajuta cineva cu niste laptop-uri ieftine si bune? Am nevoie de el doar pentru navigare pe internet, filme, muzica, chestii de astea. Important e sa functioneze bine.
Ceva pareri?

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

La 200 Eu nu poti gasi ceva bun, nou. Eu mi-am luat unul second hand cu procesor core 2 duo: http://www.enacalculatoare.net/ieftine/sh/laptopuri/

suntserios
| suntserios a răspuns:

Noi cu 200E nu prea gasesti.

| bogddy25 a răspuns:

Pi nu stiu nnumele la laptop dar era unul la 1200 lei am inteles ca tu vrei max 200 euro dar nu prea cred ca o sa gasesti nou sau daca gasesti te tine 2 3 luni dar uite 1200 lei si poti sa navigheti pe net muzica filme dar ai mem la el cam mica si piesele cam proaste nu stiu dar sa stii ca este bine ca vrei unul mai ieftin eu am loat la 1900 lei si acum am bagat 400 lei si inca am probleme cu el sfat ai grija ca daca l-ai scapat de 2 ori se misca carccasa se dezlipeste se incalzeste si se dezlipeste cu timpul la mine are un capac pe margine si pentru ca afost foarte incalzit sa dezlipit putin o sa ma interesez de numele lui si til dau cu placere.

| serverconfig a răspuns:

Salut. Uite aici un model potrivit pentru bugetul tau :

http://www.serverconfig.ro/......uo-4904993