| blackandwhite2000 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un stick cu internet pentru laptop vreau sa il folosesc numai atunci cand am nevoie ( odata la o luna- doua timp de 1-2 saptamani) nu am nevoie de foarte mult internet dar nici sa nu fie 200 mb pentru ca ii consum repede daca ma uit la un film sau asa ceva am nevoie pentru filme youtube navigare pe internet si facebook. Care este cea mai buna retea( pret, acopereire, etc.) Multumesc astept multe raaspunsuri

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca ai internet prin cablu de la DIGI este cea mai ieftina solutie.
http://www.rcs-rds.ro/internet-digi-net/mobil/prin-modem-usb
La standard 2 iti da stick-ul si nu platesti nimic pentru el.