| DianusIoana a întrebat:

A cumparat cineva sandale online de la Oteros? Sunt de calitate? Imi doresc sa mi comand de niste sandale. Eu am piciorul lat si le-am trimis mesaj sa vad cat este latimea si mi au răspuns ca este de 10, 5.Eu am latimea piciorului de 9, 5 doar ca imi este teama ca acea bareta va fi prea stramta desi latimea mea este mai mica decat latimea sandalei.

2 răspunsuri:
andreia67
| andreia67 a răspuns:

Masoara-ti circumferinta piciorului in zona baretei cu un metru de croitorie si roaga-i sa faca acelasi lucru. Daca nu iti raspund singura solutie e sa le studiezi politica de returnare si schimb si daca nu iti vin sa le returnezi/schimbi.

| NicoleEazi a răspuns:

Da si nu a fost o experienta prea placuta, le-am vandut, incearca sa iti cumperi din magazine unde sa poti proba si sa vezi cu ochii tai ce cumperi, mie nu mi s-a potrivit marimea spre exemplu