| ellabutterfly a întrebat:

Vreau sa imi comand o geaca http://tarafasion.ro/......del-6760/. Ce spuneti, merita? Nu am mai cumparat pana acum online, si mi-e teama ca nu e de calitate materialul. Voi v-ati mai luat haine de pe acest site? Multumesc :*

2 răspunsuri:
| dtte a răspuns:

Eu mi-am luat de la Tara o rochita de ocazie, calitate foarte buna si pret acceptabil, 100ron(mentionez ca am vazut acelasi model intr-un magazin, in Mall si depasea cu putin 300ron)! Insa, la fel ca si tine, am fost sceptica si nu am comandat online, am fost intr-un magazin de-al lor asa ca te sfatuiesc si pe tine sa mergi si sa vezi daca au modelul acolo(cu ocazia asta vezi si cum iti vine)! Magazinul stiu ca era undeva pe la Politehinca, daca esti din Bucuresti si poti ajunge pana acolo, intrebi si tu pe cineva mai exact! Te-as lamuri eu dar mi-e sa nu fac vreo gafa, sunt cam uituca de fel!

| 2145 a răspuns:

Eu mi-am luat adidasi de pe site si sunt de calitate iti alegi marimea culoarea si cand iti vine coletu si nu e conform asteptarilor tale poti sal returnezi dar eu zic ca e super ok