| Bogdanpopy a întrebat:

as vrea sa stiu si eu unde gasesc jucarii lego educative pentru copii in mediul online, dar sa fie ceva de incredere?

6 răspunsuri:
| Fleschin_David_1999 a răspuns:

In auchsan sau pe google scrii:
www.legomagazinonline.com
eu am cumparat multe jucarii lego.noroc.
dai funda

| manolo a răspuns:

Http://www.toyz.ro/lego/?gclid=CIu_19Pnzr8CFQIYwwodNT0AJg

Personal nu am facut cumparaturi de aici, dar o cunostinta de-a mea este fidela acestui site. Urmareste si tu sa aiba sigla TRUSTED.RO (MAGAZIN DE INCREDERE). In linkul pus de mine se afla in dreapta jos. Sanatate!

| DanCiobanu a răspuns:

Iti sugerez sa cumperi online pentru ca ai sansa sa gasesti jucarii lego mai ieftine. Eu am gasit dupa multe cautari pe google : http://www.jucariicopii.eu/

| stargazer a răspuns:

Http://www.toysmall.ro/c_Jucarii-LEGO_264.html
Sunt de incredere, te suna sa iti confirme comanda si sa iti spuna cand peaca spre tine.n-o sa ai surprize neplacute

| Raduruxandra a răspuns:

Buna! Eu i-am cumparat copilului meu jucarii de pe www.iaia.ro. Recomand!