| pd123456 a întrebat:

Buna ziua!
Cum as putea sa anulez cererea de retur a unui laptop cumparat de la EMAG?

2 răspunsuri:
| Andreea_Lazar_1996_OAzz a răspuns:

Din moment ce ai dat retur, nu mai poti face nimic.Comanda.l din nou.

| Estellar a răspuns:

Bună!

Niciun magazin nu dorește să-ți ia produsul, să-ți restituie banii și să plătească costul transportului!

Pentru a anula cererea unui retur o poți face atât telefonic cât și online.

Poți să suni la numărul de contact eMAG: 0722250000 (mobil) sau 0212005200 (fix).

Sau poți să completezi formularul online accesând linkul: https://www.emag.ro/contact-form

În cel mult 48 de ore trebuie să ți-se confirme pe mail anularea acestuia.

Sper că ți-a fost de folos!
O zi bună!