| ciordel a întrebat:

Cam cat costa transportul prin posta de obicei daca comand ceva de pe net?

Răspuns Câştigător
| Anna121 a răspuns:

Depinde de site, de greutate, dar intre 9-20 lei. Scrie pe orice site pretul transportului prin posta, sau curier.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Detaliul asta ti se da pe fiecare site. Daca nu e mentionat, atunci e o problema cu site-ul.

| Tiberiu19 a răspuns:

Eu cand trimit cu posta, de obicei transportul imi ia cam 10, 30 lei. Iar cand primesc 10-15 lei depinzand de greutate.

| vLooM a răspuns:

Depinde dupa ce site vrei sa comanzi.
Eu de cate ori am comandat ceva, era de 15-20 lei dar depinde site-ul.