| Msk2002 a întrebat:

Cand incepe black friday?

15 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Vineri, 23 noiembrie

| Ezic a răspuns:

Blec froaidei incepe pe 23 noiembrie

| Msk2002 explică (pentru Ezic):

Mersi

| RAY a răspuns (pentru Msk2002):

Npc,nu uita ca e doar marketing, isi recomand sa astepti luna martie, aprilie daca ai chef sa cumperi ceva nou

| Msk2002 explică (pentru RAY):

Nu pot astepta ata happy

| RAY a răspuns (pentru Msk2002):

Te cred, vezi ca tehnologia recenta nu e mai ieftina, doar tehnologie veche sau ce nu s-a vandut

| Mt34 a răspuns:

Pe 23, gogule

suntserios
| suntserios a răspuns:

Practic când au chef magazinele, teoretic la noi nu prea exista

| 1231242 a răspuns (pentru suntserios):

Salutări!

De ce spui asta, am văzut reduceri uriașe?

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru 1231242):

Ai urmărit prețul real al produsului în ultimele 3 luni sa vezi cât e reducerea în realitate?

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Numai eu stiu ca pe 16? :/

| 1231242 a răspuns (pentru suntserios):

Ce vrei sa spui?!

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru 1231242):

Vreau sa spun ca magazinele urca preturile înainte de Black Friday ca să para reducerile mari. I realitate reducerile duc la preturi normale

| gabicoo a răspuns:

La eMag e pe 16 noiembrie.
La flanco si altex deja a inceput.

| PappZsoltAndras a răspuns:

Pe 23 noiembrie. Multi ar zice ca eMAG creste preturile cu inainte de o saptamana eu nu cred asa ceva.