| euvreaueu_9962 a întrebat:

Care este cea mai scumpa firma de haine? vreau locul 1, 2, 3 si 4. urgent. dau funda si vot.

8 răspunsuri:
| ankadella a răspuns:

Dolce-Gabanna,Versace,Hello Kity,Kalvin Cleine, Prada, Benetton. nu stiu ordinea dar sunt cele mai scumpe firme!

| Robin a răspuns:

1.Alexander McQueen
2.Therry Mugler
3.Armani
4.Versace

| opium a răspuns:

Ankadella,m-ai amuzat copìos. Draga mea,asa, ca exemplu, Hello Kitty si benetton sunt firme chiar foarte accesibile.Un tricou la 30 de euro ti se pare ca e atat de scump incat sa fie high-end?
Atunci ce mai poti spune de o geanta hermes birkin?
Intrebarea oricum e stupida.Nu exista ¨cea mai scumpa firma de haine¨,cu atat mai mult o ierarhizare a acestora,din simplu motiv ca firmele de haine,cum le numesti tu,mai nou,scot pe piata nu doar serii limitate,ci si pentru mesele de oameni obisnuiti.Un exemplu:Calvin klein are gama Calvin Klein Jeans,Versace are Versus,care au preturi foarte OK(nu ieftine, ci accesibile). Eu astept sa se apuce careva pe aici sa scrie de Zara, sa rad si mai tare.

| oteinho a răspuns:

1.Dolce & Gabanna 2.Armani Jeans 3.Gucci 4.Guess By Marciano 5.Calvin Klein 6.Tommy Hilfiger 7.Lacoste 8.Hugo Boss 9. Dsquared 10.Desigual 11.Moncler 12. Polo By Ralph Lauren 13. Yves Saint Lauren 14. Burberry 15. Fendi 16.Replay...dar nu asta este ordinea

| Tomescu_Elvardo_1998 a răspuns:

1- Louis vuiiton
2- Versace
3- EA7
4- D&G
5- Calivn klain

| Yannis_Eli_1983 a răspuns:

1.THE ROW, documentativa toti care scrieti zara si hello kitty, 2.MONCLER, geci de 1600, 2500, 3000, euro,HERMES,FENDI,WELLENSTEYN,NAPAPIJRI, toate au preturi la care sigur va impiedicati

| Yannis_Eli_1983 a răspuns:

Marc Jacobs,,,Oscar de la Renta,,Chanel,, dior, gucci,, versace,, etc

| Alimseit_Ayhan_1998 a răspuns:

Asa deci 1Gucci
2Supreme
3Nike Jordan
4Versace
5 H&M nu stiu daca e asa de scump aici da merge
ca sa stii eu de aici imi i au haine nu ma dau mare da iti recomand