| pupici_9914 a întrebat:

Firma de haine tomy hilfiger e scumpa si buna? imi pot lua haine de acolo? dar lacoste?

Răspuns Câştigător
| cat a răspuns:

Hainele sunt de buna calitate, au un design original iar preturile sunt pe masura, adica mari. Un tricou 200-400 RON, o camasa peste 300 RON s.a.m.d

2 răspunsuri:
| opium a răspuns:

Nu stiu, iti poti lua?

| Ralu28 a răspuns:

Scump...depinde ce material alegi si ce modele.Majoritatea lucrurilor de acolo sunt bune.Dr totusi te-as ruga inainte sa te uti pe etichetele hainelor si sa vezi din ce matriale sunt facute.ATENTIE! SA nu fie 100% bumbac.