| Leea1234 a întrebat:

Cat costa o sticla de Jack Daniels in Romania?(700ml)

11 răspunsuri:
| sorin a răspuns:

Vreo 650 de mii vechihappy

| Puiutz a răspuns:

JACK DANIELS 700ml = Pret: 70, 15 RON cu TVA

de pe adresa. http://www.mysupermarket.ro/produse.php?pID=1395

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Între 60 și 80 ron.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Putin... dar nu e buna...am luat eu anul trecut cand am fost in tara.
Nu mi-a placut.

| Leea1234 explică:

Criticu-nu e pentru. mine! un prieten a cumparat din spania (cadou la cineva!)si a dat 20€ ...si vroia sa stie daca " a luat teapa " cumparand-o de aici!

| claudiu1818 a răspuns:

1 mil 200 in Mamaia ( asa e la magazinul unde lucrez eu happy )

| bruno9432 a răspuns:

Depinde de magazin, dar in general in jur de 70 de lei, numai ca nu ai nici o garantie ca nu e contrafacut!

| Sabwy a răspuns:

In america mama a dat 30 de euro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O am la 750 de ml cu 500 de mii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exagerat ...in orice alta tar din europa maxim 15e 1l

| kaTTsu a răspuns:

750 ml de jack daniels, original, cu timbru, continutul original, sticla originala, sigilat de producator, timbru romanesc ajunge la 150 ron. De ce? Pentru ca astea sunt facute pentru business class adica pentru ocazii speciale, cadouri si alte cele, de aceea au pretul mai ridicat.