| RoyDupuis a întrebat:

Cat costa un Windows 8.1 cu 1 licenta si cat costa unul cu 10 licente? si de unde as putea cumpara?

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Iata aici un link pentru un singur pc :
https://www.emag.ro/......D8L3JBBBM/

De asta iti trebuie tie ca doar nu ai 10 pc-uri...
Asta e licenta de tip : RETAIL - adica poti activa windows numai pe un sigur pc, daca se strica iti iei altul si licenta va fi valabila, cel de OEM nu ar fi valabila...

iar o licenta pentru mai multe pc-uri costa o avere nu cred ca iti permiti... :) Acea licenta se vinde pentru firme, de aceea e asa scumpa dar ei isi permit :)
Oricum de ce nu iti iei pentru win 10 de ce win 8.1? Ma mir de alegerea ta...