| KanuruChan a întrebat:

Cat credeti ca ar costa un Iphone 6 plus de Black Friday la Emag? Dar un Iphone 5S?

Dau funda!

Răspuns Câştigător
| Eastwood a răspuns:

Buna Iphone 6s va costa in jur de 2.300-2.700 lei, iar 5 S in jur de 1.650-2.200 lei.

10 răspunsuri:
| nutuxcristian a răspuns:

Daca piata ar fi ca acum, si nu vor creste preturile inainte de Black Friday, un 6 Plus de 16GB va costa in jur de 3200 ron, iar un 5S de 16GB aproximativ 2200 ron.
Daca la 5S pretul va creste la 2700ron, iar de Black Friday, practic va reveni la 2400 ron, nu va fi nicio diferenta. La 6 Plus, aceeasi poveste.

| HuShEr a răspuns:

De cat sa cumperi 6 plus sau 5s recomand un 6 e mai bun ca cele 2 si e destul de ieftin fata de 6 plus

| KanuruChan explică (pentru nutuxcristian):

Mda. stiu care e treaba cu crescutu' preturilor inainte de Black Friday. Daca e a doua varianta, ma pis violent pe ele!

| KanuruChan explică (pentru Eastwood):

Asa putin 6 plus? M-am informat si eu, si S5-ul s-ar putea sa fie chiar 1.500 lei.

| Eastwood a răspuns (pentru KanuruChan):

Tot ce e posibil, ei fac preturile, noi dam cu presupusul!

| KanuruChan explică (pentru HuShEr):

Vreau sa-i fac cadou cuiva, nu e pentru mine, dar totusi de ce imi recomanzi 6? Cu ce e mai bun decat celelalte?

| PaulDaan a răspuns:

La eMAG de black friday anul trecut iPhone 5s costa 1500 de lei(s-a vandut si rapid da asta e alta poveste) deci poate il gasesti la 1300 asta daca te grabesti si il cumperi probabil la miezul noptii dar probabil 1700 va fi in restul magazinelor. Iar iPhone 6 plus probabil il gasesti sub 2000 probabil la miezul noptii pe eMAG in rest poate va fi in jur de 2500 sau asa ceva.

| KanuruChan explică (pentru PaulDaan):

Multumesc mult. Si daca mi-ai spune pe cat noiembrie cade Black Friday, ar fi perfect, caci nu sunt sigura.

| HuShEr a răspuns (pentru KanuruChan):

Scuze pentru raspunsul intarziat. pai in primul rand e mai bunca iphone 5s nu trebuie sa zic de ce se vede de la sine si e mai bun si ca 6 plus ca nu se indoaie in buzunar

| nutuxcristian a răspuns (pentru KanuruChan):

Ceea ce a zis domnul caruia i-ai dat funda, este imposibil. Un 5S nu va fi sub 2200 RON, nu stiu de unde a scos dumnealui 1650 RON. In fine, a fost alegerea ta sa dai funda.
Toate cele bune!