| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de epantofi.ro, sunt originale produsele? As vrea sa-mi iau niste tenisi si nu vreau sa ma trezesc cu fakeuri.

5 răspunsuri:
| MarianaNiculescu a răspuns:

Nu prea am mai vazut pantofi de genul, asa ca poti sa-ti cumperi, nu cred ca ar fi o problema

| andre123456789 a răspuns:

Hei, eu mi-am comandat de pe site-ul ăsta, mi-au venit destul de rapid produsele comandate. Poți să comanzi liniștită! Sper că te-am ajutat

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca si magazinul se comporta ca IT-istii lui, e dezastru! Eu mi-am facut cont la ei si apoi mi-au trimis spam de pe cel putin 30 adrese de e-mail. Am de la ei o tona de adrese blocate. Eventual sa-i suni pe telefon si sa spui ca n-ai adresa de e-mail.
Legal, e complicat: poate sa fie buni sau poate sa fie teapa.
- E o companie inregistrata in Polonia cu cont bancar in Romania la BCR pe persoana fizica, ca nu are filiala aici.

- In caz de probleme ANPC nu le poate face nimic ca nu au filiala in Romania.

- La fel, comanda o faci unei firme poloneze si legea contractelor la distanta (cumparare pe Internet) romaneasca nu se aplica.
- Si nu in ultimul rand, nici nu e sigur ca acest site chiar e operat de compania care pretinde ca il opereaza. Scrie ca vand de 20 de ani, dar domeniul exista doar de 4 ani si nu am reusit sa aflu cine e proprietarul real al domeniului.

| AlexandraSimion a răspuns:

Bună! Produsele sunt originale. Dacă vrei să aflii mai multe informații îți recomand să vizitezi http://www.cumpar.net/pareri-epantofi-ro/