| morfeo a întrebat:

Ce parere aveti de siteul Lentiamo? Am vazut ca au niste preturi relativ mai mici fata de alte magazine si vreau sa stiu daca ochelarii sunt originali. (eu vreau sa cumpar rayban)

1 răspuns:
| Lentiamo a răspuns:

Buna,

Sunt Cristiana si iti scriu in numele magazinului online Lentiamo.
Toate produsele sunt originale si poti sa verifici aici faptul ca suntem distribuitor autorizat Ray-Ban: https://www.ray-ban.com/romania/store-locator?reseller=www.lentiamo.ro

Preturile pot fi mai mici insa calitatea produselor este aceeasi. :)

Daca te putem ajuta, nu ezita sa ne contactezi pe info@lentiamo.ro si vom fi bucurosi sa-ti raspundem.

Numai bine,
Cristiana