| Alex_Tonievici_1997 a întrebat:

Salut ce parere aveti despre siteul,, Scotianul.ro"? M-am gandit sa imi cumpar un PlayStation4 si vreau sa stiu daca sunt de incredere ca au preturi mai mici fata de altii.

2 răspunsuri:
| Andrei9878 a răspuns:

Eu mi-am luat un Xbox One in urma cu 8 luni de la Altex...nu merita riscul, mi-am mai comandat de pe site-uri de genul un aparat de cafea, si când l-au adus, era spart, nu risca

| LGO a răspuns:

Tu cand vrei sa pui o intrebare nu te uiti ce nu ar trebui sa pui? nu mai fa reclama si mai citeste din cand in cand