| carauc a întrebat:

Ce parere aveti despre aceasta camera sport https://online.auchan.ro/......M/p/567231 merita?

4 răspunsuri:
| Edmonds2342 a răspuns:

La prețul acesta e un Best buy as putea spune

| Zsolt15 a răspuns:

Eu am cumparat o camera asemanatoare de la Carrefour cu 99 lei de la e-boda, nu merita deloc, nu e ce scrie pe cutie, ea si tu ceva macar de 400 lei

| carauc explică (pentru Zsolt15):

Adica care e problema nu filmeaza ok sau de ce nu merita?

| Zsolt15 a răspuns (pentru carauc):

Nu filmeaza deloc ok, nu are unghi bun desi scrie pe cutie, al meu e de la e-boda macar e un nume mai cunoscut in Romania relativ dar asta, probabil mai rau...