| mikey a răspuns:

Da sunt dragute.insa nu. mi plac extraordinar...nu le.as cumpara.prefer alt tip.

5 răspunsuri:
| LCD a răspuns:

3. 500. 000 parca e putin cam mult. Stiu ca sunt din piele happy dar poti gasi ceva si mai fain, tot cu banii astia si tot din piele...sau poate iti plac ca sunt f simpli?hee hee

Răspuns utilizator avertizat
| Pinkyx a răspuns:

Poi. 1. pretul e cam mare
2. apa patrunde usor prin ei
3. si sunt cam simple. cum zice EmotioNs. poti gasi unele mai frumoasebig grin si imi ieftine

| Independent a răspuns:

Nu este cine stie ce si + sunt cam scumpe poti gasi la bani astia unele mai frumoase:d