| StilMasculin a întrebat:

Ce parere aveti despre pantofii din piele intoarsa http://www.stilmasculin.ro/pantofii-din-piele-intoarsa?

Răspuns Câştigător
| EduardGa a răspuns:

Sunt foarte frumosi, si chiar de efect. Ii ador pe cei de culoare neagra, am si eu o pereche ca cei din poza, insa varful putin diferit. E un pantof mai casual, daca exista pantofi casual, in adevaratul sens al cuvantului. Insa the main idea este sa stii cu ce sa ii asortezi. Cum ar fi sa vezi un tip in trening si pantofi cu piele intoarsa? straight face Pfff... mi s-ar intoarce toate dilemele fashioniste pe dos, ca sa zic asa.
Asa ca... da, haina face cateodata pe om, dar depinde si de tipul fiecaruia.
big grin

3 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

Dupa gustul meu, sunt urati dar sotului meu sigur i-ar placea

| Lacoste a răspuns:

Nu crezi ca faci cam multa reclama la site-ul asta?

| Sakura_1833 a răspuns:

Sunt superbi plus ca arata partea masculina la cineva
daca ai o sa arati bine
pe bune
sincer
pupici papapa