| DoarAlin a întrebat:

Ce parere aveți despre site-ul dedoles.ro? A comandat cineva vreun produs de acolo?

Răspuns Câştigător
| TrustMeIKnow a răspuns:

Website-ul este securizat(acum oricine poate face asta dar sa zicem ca este ok), arata destul de legal si bine pus la punct. M-am uitat si peste contact si ofera informatii precum CUI si CIF. Eu zic ca e ok

2 răspunsuri:
| Stefan_Bagdan_1985 a răspuns:

Ai comandat de la ei de pe site Ideea este că produsele arata super bine dar mă gândesc că poate nu sunt chiar așa.dar poate mă înșel! Ai cumpărat, cum este hanoracul sau tricoul sau eu știu ce ai luat.

| DoarAlin explică (pentru Stefan_Bagdan_1985):

Da, am luat un tricou de la ei. Asta mai exact. https://www.dedoles.ro/tricoul-vesta-de-blugi

Nici nu mai stiu in ce timp mi-a venit curierul... cred ca peste 2 zile. Oricum, l-am returanat pentru ca era prea mare, si am comandat altul mai mic in schimb, dupa vreo saptamana mi-a ajuns tricoul. De data asta cu o marime mai potrivita.