| Jibo a întrebat:

Ce parere aveti despre siteul www.bravosport.ro? As putea sa am incredere sa imi comand ceva, in cazul meu, papuci,?

5 răspunsuri:
| ѕнαттнєηє a răspuns:

Da poti avea incredere!happy

| JonnyDr a răspuns:

Am depus o comanda de acum cateva zile bune, am asteptat sa ma contacteze careva, am sunat la numarul afisat la Contacte dar.TZEAPA! Cred ca astia doar au facut o copie a magazinului din Anglia - se vede asta si dupa traducerea automata a descrierii produselor! Asa ca alege altceva, chiar daca preturile lor par bune.Parere finala : bravosport.ro =TZEAPA!

| cosmingt a răspuns:

Poti sa ai toata increderea, daca tastezi bravosport in google, siteul apare pe jumatate de pagina.

| supermamici a răspuns (pentru JonnyDr):

Le cumpara din Anglia si le vand in.ro la preturi OK. Daca nu te deranjeaza ca dureaza mai mult transportul fata de un magazin ce lucreaza cu stoc (dar ce au si preturi mai mari lucrand cu stoc) este f. ok bravosport, au marfa deosebita si originala http://goo.gl/0yJnwc

| AlexandraSimion a răspuns:

Salut, pentru mai multe informații despre site-ul bravosport.ro îți recomand să arunci o privire și pe https://www.cumpar.net/bravosport-ro/, găsești păreri de la alți utilizatori.