| celmaitarenume a întrebat:

Ce site-uri cu haine originale imi recomandati in afara de aboutyou si fashiondays? multumesc.
(m-ar interesa niste tricouri de baieti Ralph Lauren/Nike/Armani)

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Hainele ORIGINALE Ralph Lauren/Nike/Armani le gasesti in magazinele Ralph Lauren, Nike and Armani, care sunt oficiale reprezentante oficiale ale firmei mama. evident, preturile lor sunt de mii de lei sau dolari.
Cei de la aboutyou si hashiondays nu vad Armani original, Nike ori ralph Lauren, ci doar copii ale acestora (fake-uri).

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ioneasca, dezinformarea cu numarul 1231.

Answer.ro, oricum cele doua mentionate de tine sunt cele mai mari.

| Iulianmary a răspuns:

Salut cred ca aici gasesti ce ai nevoie
https://www.bravosport.ro/

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Ali Express.

| MihaelaDart a răspuns:

Aici gasesti haine de firma la preturi foarte bune. Sunt originale. Am cumparat de multe ori de la ei si au calitate superioara. https://www.kurtmann.ro/spcat/barbati