| Ady9658 a întrebat:

Ce tigara electronica imi recomandati? Sunt incepator.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciuna
Nuș, fă ceva cu viața ta ( eventual păstrează banii aceia pe care îi dai pe țigara aceea electronică, pe transportul ei, pe *reîncărcarea* ei), xd
Serios vorbind menuțule, chiar poți să faci ceva cu banii aceia și, mna, eventual și cu viața ta. ^^

3 răspunsuri:
| Goldenlevel a răspuns:

Eleaf Istick pico kit sau I just 2!

| Mylittlesuntun56 a răspuns:

NU FUMA CU TIGARA ELECTRONICA dăunează mai mult ca si cea normala cu tutun, nu fuma iti distrugi tot in tine, si ficatul si plămânii, mai bine fumezi marihoana decât tigara electronica

| Lioana a răspuns:

Niciuna. Daca esti incepator...nu incepe. Nu te ajuta la nimic. Nici macar la socializare.