| iHateLuckyPersons a întrebat:

Ce tigara electronica recomandati? Ma intereseaza sa scoata mult abur

4 răspunsuri:
| PetruZMihai a răspuns:

Nici una, țigara nu-i bună

| AndreySomeone a răspuns:

Eu folosesc Kayfun V4, scoate mult abur, dar depinde si cum e setata, cati watti are. Poti incerca si cu tigari electronice mecanice (nu e nici o gluma), alea mecanice sunt cele mai bune la cat e de dens aburul.

| Maria_Oaches_1969 a răspuns:

Pe eMAG sunt multe, preturile sunt avantajoase. Mai mici ca pe alte siteuri. Iti poti alege de acolo. Are o prietena si este multumitahappy
Funda?

| iHateLuckyPersons explică (pentru Maria_Oaches_1969):

Pai am vazut, dar nu prea stiu dupa ce aspecte sa ma iau ca sa-mi dau seama care scoate mult abur