| AdrianWolf24 a întrebat:

Cei de la Cargus dau cu produsele comandate sau au grija sa nu se deterioreze? Livreaza sâmbăta in Arad cei de la Cargus?

Răspuns Câştigător
| justanotheruser99 a răspuns:

Depinde si ce ti-ai comandat, dar in general sunt atenți.(eu mi-am comandat cărți, haine, ceasuri, parfumuri si alte prostii de pe net si nu s-au deteriorat pe drum, deci sunt ok) Din cate stiu eu, livrează doar de luni pana vineri.

3 răspunsuri:
| AdrianWolf24 explică:

Am comandat de pe eMAG o masina de spalat

| Clorox a răspuns:

Sunt foarte atenti!

| Alejay a răspuns:

In contractul curierilor din Romania scrie ca nu sunt responsabili de starea in care ajunge produsul livrat, ei nu stau sa pazeasca fiecare pachet! Doar daca cumperi de la un vanzator cunoscut gen eMag acolo e alta situatie!