| Baton a întrebat:

Cine a cumparat ceasuri (barbatesti) de pe online si de unde e ok fara sa iti traga teapa prin posta.Multi folosesc posta pentru a trimite porcarii in loc de produsul comandat de tine.Ma intereseaza un magazin ok

Răspuns Câştigător
| sarpeparsiv a răspuns:

Http://ceasuri-ieftine.net/ Unul dintre cele mai sigure situri. POTI CUMPARA FARA NICI CEL MAI MIC DUBIU. Mai exista si www.ceasuridemana.ro insa acolo este periculos deoarece sunt ceasuri expuse la vanzare de diverse persoane, care te pot pacali nu este firma.

7 răspunsuri:
| OnIX98 a răspuns:

Http://www.amazon.com/s/ref=nb_sb_ss_i_3_7/186-4735500-2841208? url=search-alias%3Daps&field-keywords=watches+for+men&sprefix=Watches%2Caps%2C397 uite de aici am cumparat eu un Timex Expedition foarte bun, poti sa iei orice de pe site! Nu e teapa, crede-ma. Sper ca te-am ajutat!

| HaineDeVis a răspuns:

Buna, incearca pe www.hainedevis.ro
REDUCERI DE 70%
Succes!

| alexandrajasmin1 a răspuns:

eu am cumparat de aici un ceas pentru tatal meu si am fost foarte multumita http://ceasuribarbatest.blogspot.ro/ iti recomand

| MiuMarian a răspuns:

Incearca sa gasesti un ceas pe http://www.ro-bazar.com au preturi foarte mici fata de piata si multe reduceri. Eu am sunat la ei si la o comanda mai mare de 2 produse mi-au oferit si reducere.

| danutz9100 a răspuns:

Http://www.superceas.net/ceasuri-pentru-barbati/

Iti recomand cu cea mai mare incredere!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru sarpeparsiv):

Ce a facut saracul om sa il trimiti pe siteul ala?
Toate ceasurile alea sunt niste fakeuri ordinare.
Serios, stii cat costa un rolex? Cel mai ieftin model de rolex pe siteul official? e undeva la 4.500 euro.Iar pe siteul ala,, fara cel mai mic dubiu'' sunt la 100 si 200 lei.
Daca nu stii, nu te baga in domeniul ala, ai luat funda si ti-ai batut joc de banii unui om punandu-l sa cumpere un fakeuri facute de chinezi sub numele celor mai mari branduri din lume.

| looredanaa93 a răspuns:

Vezi Aici http://dshop.cabanova.com/ceasuri-reduceri.html
Sunt foarte bune, vei fi multumit

Sper sa iti placa