| seby1998 a întrebat:

Cine imi spune un site unde gasesc haine ieftine

6 răspunsuri:
| raluanna a răspuns:

Salut! depinde cat de ieftine vrei sa fie hainele. De exemplu in perioada asta Terranova are oferte foarte bune ( blugi la 60 RON, camasi la 30 RON etc.) sau dac esti din Bucuresti mai sunt magazinele Julia unde au haine adorabile la preturi accesibile. Sper ca te-am ajutat happy

| silviu86 a răspuns:

Www.miniprix.ro aici gasesti haine fashion si ieftine! :D

| Ramona000 a răspuns:

Okazii sau daca vrei de la magazine la miniprix, magazinele alea de 13 lei

| CammyCam a răspuns:

Buna
iti recomand pagina asta
au oferte foarte bune la haine si bijuterii iar produsele sunt NOI toate
https://www.fashionhunt.ro/Cris94